Jesienne krajobrazy, zamkowe komnaty

Kotlina Kłodzka to jedno z piękniejszych krajobrazowo miejsc w Polsce. Szczególnie teraz, gdy drzewa przybierają jesienne barwy, w powietrzu unosi się babie lato, a zwierzęta gromadzą zapasy na zimę, okolica wygląda wyjątkowo urokliwie, a długie spacery po górach stają się niezwykłą przyjemnością.

Wszystkich wielbicieli piękna, jesieni, wypoczynku i spokoju zapraszamy do skorzystania z naszej specjalnej weekendowej oferty jesiennej:

 

– dwa noclegi dla dwóch osób ze śniadaniem w przytulnym pokoju w cenie 520zł

– uroczysta 3 daniowa kolacja z lampką wina w cenie 180zł

– obiadokolacja w cenie 80zł

– zwiedzanie zamku w dzień lub w nocy z pochodniami 15zł

Całkowity koszt pobytu dla dwóch osób: 795zł.

Dla osób kochających spacery proponujemy kwotę 460zł (230zł za osobę)*

 

Czyli ponad 40% zniżki!!!

Zamek jest idealnym miejscem na rozpoczęcie spaceru w każdym kierunku. Co więcej, droga do najbliższego lasu zajmuje maksymalnie 10 minut.

A po powrocie proponujemy usiąść przy kominku z kubkiem grzanego wina lub gorącej czekolady, a my ugościmy Państwa regionalnymi specjałami, którymi nie pogardzą nawet najwięksi smakosze, m.in. prawdziwe swojskie wędliny z lokalnej masarni, domowo wyrabiane sery regionalne, pstrągi ze świeżego połowu oraz inne rarytasy.

Kto wie, może podczas spaceru dawnym szlakiem bursztynowym ktoś odnajdzie mały złocisty kamień sprzed wieków?

Serdecznie zapraszamy!!!

* Chciałbyś jeszcze większą zniżkę? Przyjedź na dłużej lub z grupą przyjaciół, a cenę pobytu oraz wyżywienia skalkulujemy Ci indywidualnie!

 oferta spacerowa