Prosto z Zamku na malownicze trasy!

Jesień już przyszła i osiedliła się u nas na dobre. Wszyscy przygotowują się do zimy – rośliny mienią się kolorami, zwierzęta gromadzą zapasy, ludzie robią przetwory. My proponujemy wykorzystać piękną pogodę do zrobienia zapasów endorfin, które pozwolą przetrwać nawet największe mrozy.

Wszystkich miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu zapraszmy do Międzylesia – miejsca oddalonego od miejskiego zgiełku, zatłoczonych alejek parkowych i powietrza pełnego spalin.

 

Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę specjalną:

– dwa noclegi dla dwóch osób ze śniadaniem w przytulnym pokoju w cenie 520
– uroczysta 3 daniowa kolacja z lampką wina w cenie 180
– obiadokolacja w cenie 80
– zwiedzanie zamku w dzień lub w nocy z pochodniami 15

Całkowity koszt pobytu dla dwóch osób: 795zł.

W naszej promocji dla osób aktywnych proponujemy kwotę 460zł (230zł za osobę)*

Czyli ponad 40% zniżki!!!

 

Zamek jest najlepszym miejscem do rozpoczęcia swojej trasy – pobliskie ścieżki leśne są idealne do trenowania Nordic Walking, biegania czy jazdy na rowerze. Pasjonatów jazdy konnej zapraszamy do stadniny położonej 5km od Zamku, a kochający adrenalinę odnajdą się w parku linowym Skalisko. Ponadto, każdy miłośnik trekkingu wie, że nigdzie nie ma tak malowniczych tras, jak na Głównym Szlaku Sudeckim, który ma aż 390km.

 

A my naszych głodnych i zmęczonych gości usadzimy w wygodnych fotelach przy kominku z kubkiem grzanego wina lub gorącej czekolady i podamy regionalne specjały takie jak: prawdziwe swojskie wędliny z lokalnej masarni, domowo wyrabiane sery regionalne, pstrągi ze świeżego połowu oraz inne delicje.

 

Serdecznie zapraszamy!!!

 

oferta dla aktywnych

 

* Chciałbyś jeszcze większą zniżkę? Przyjedź na dłużej lub z grupą przyjaciół, a cenę pobytu oraz wyżywienia skalkulujemy Ci indywidualnie!