Pobyt noworoczny w murach 700-letniego Zamku!

slawek_zamek7

W okresie świąteczno-noworocznym niełatwo jest znaleźć ciche i spokojne miejsce, w którym można wypocząć od zgiełku i hałasu.

Nasz region jest niezwykle atrakcyjny pod względem narciarskim (http://zamekmiedzylesie.pl/oferta/dla-narciarzy/), rozumiemy więc, że niektórzy chcą skorzystać z licznych śnieżnych atrakcji.

Zapraszamy do Zamku Międzylesie, gdzie nawet w okresie sylwestrowo-noworocznym utrzymujemy nasze standardowe, całoroczne ceny:

pokój 2-osobowy: 260zł (lub 170zł do wykorzystania 1-osobowego)

pokój 3-osobowy: 290zł

apartament: 370zł

studio rodzinne 4-osobowe: 350zł

studio rodzinne 5-osobowe: 390zł

(wszystkie ceny obejmują śniadania).

Na zmarzniętych i zmęczonych narciarzy czeka doskonale przyprawione grzane wino lub kubek gorącej czekolady – idealne do wypicia przy kominku!

Ponadto, w Noc Sylwestrową możemy przygotować dla Państwa uroczystą kolację.  Nastawiamy się na kameralny, ale jednak pełen radości, niepozbawiony zamkowej atmosfery wieczór. Państwo sami wybierzecie czy wolicie siedzieć przy kominku, czy potańczyć.

Piotr.Stopa-zamek_03

W barokowej restauracji, jeśli Państwo zechcecie, będziemy serwować zarówno dania na ciepło, jak i zimne przekąski, a wśród nich delikatne wędliny robione w tradycyjny sposób przez lokalnego masarza jak również pyszne sery podpuszczkowe produkowane z mleka krów wypasanych na górskich łąkach, które w smaku konkurują z najlepszymi oscypkami, mozarellą i innymi znanymi serami – były nawet opisywane w Natoinal Geographic!

Jeśli Państwo zechcecie, możemy zaproponować specjalne sylwestrowe menu:

deska serów: 24zł

deska wędlin: 21zł

caprese:10zł

barszcz z uszkami: 10zł

łosoś na szpinaku: 32zł

flaki staropolskie: 12zł

pieczone banany: 14zł

sałatka grecka: 16zł

sałatka z kurczaka: 17zł

To od Państwa zależy, czy zdecydujecie się na całość naszej propozycji, czy też wybierzecie z niej tylko poszczególne dania.

Możecie również wybrać na miejscu dania z karty. Jeśli jednak zdecydujecie się Państwo na menu sylwestrowe, zapewniamy 15% zniżki na każde danie z tego menu.

To Wasz wieczór i to Wy skomponujecie go i spędzicie według Waszego gustu i Waszych upodobań.

My ze swojej strony postaramy się dyskretnie dostarczyć to, czego będziecie Państwo oczekiwać.

Od długości pobytu uzależnione są kolejne atrakcje i niespodzianki.

ZAPRASZAMY!!!

PatrykChmielewskiZamek (4)                DSC_4086 pan