Wieczorny obchód Zamku w Andrzejki

Andrzejki 2014

 

Noc z 29 na 30 listopada to jedna z najbardziej magicznych nocy w roku. Wróżby zyskują niezwykle potężną moc, uchylają rąbek tajemnicy o przyszłości. W tę noc otaczają nas istoty pozaziemskie, które mogą być kluczem do spełnienia naszych najskrytszych marzeń. A gdzie można spotkać więcej istot z innych światów, niż w zamku, który ma ponad 700 lat? Ten Zamek zna prawdziwe tradycje andrzejkowe, był świadkiem pierwszych wróżb, które panny odprawiały w ukryciu, po cichu.

Serdecznie zapraszamy do spędzenia tej nocy z nami – będziemy robili wieczorny obchód Zamku, a drogę będą nam oświetlały jedynie świece… W międzyczasie zatrzymamy się na chwilę, by, zgodnie z tradycją, odprawić wróżby i odgadnąć przyszły los…

Jeśli dotrzymacie nam towarzystwa oraz będziecie umieli skupić się na opowieściach i będziecie uważnie obserwowali wszystko po drodze, będziecie mieli szansę na wygranie nagrody, którą otrzyma zwycięzca testu kończącego wyprawę. Nagrodą będzie bilet wstępu na zwiedzanie dzienne dla 2 osób. W przypadku zebrania grupy min. 10 osób, przewidujemy nagrodę specjalną!

Serdecznie zapraszamy!

Start: 29.11, godz. 19.00

Cena od osoby: 40 zł

Uwaga! Żeby wydarzenie doszło do skutku, musi się zebrać grupa min. 4 osób.