Zamkowa Zagadka Kryminalna

ZAMKOWA ZAGADKA KRYMINALNA

XVIII wiek. W Zamku Międzylesie panuje gorąca atmosfera. Trzy dni wcześniej z licznych stron przybyli szlachcice, by omówić napiętą sytuację polityczną. Wojna o sukcesję hiszpańską, sojusz Austrii z Rosją, wojna o sukcesję polską, wstąpienie na tron austriacki kobiety – Marii Teresy i wynikła z tego wojna o sukcesję austriacką oraz inne wydarzenia tego wieku spowodowały, że wielkie rody szlacheckie postanowiły przełamać opory, odłożyć spory na bok (przynajmniej chwilowo) i spotkać się wspólnie celem omówienia strategii.

Jednak nie jest łatwo, gdy rody rywalizujące ze sobą od pokoleń znajdą się pod jednym dachem. Co więcej, muszą ze sobą współpracować! Do tego jeszcze to morderstwo! Wczoraj znaleziono ciało Sophii von Magnis – córki jednego z przybyłych szlachciców. W Zamku zapanował chaos. Wszyscy zaczęli nawzajem się oskarżać. Zrozpaczony ojciec oskarża wszystkich po kolei. Hrabia von Althann, nie chcąc narażać innych gości, wezwał komendanta swojej straży, rozkazał mu dobrać sobie ludzi i odnaleźć mordercę. Nie zdawał sobie jednak sprawy z tego, iż komendant wybierze sobie tak… nietypową grupę poszukiwawczą.

logo

GRA FABULARNA

Zamkowa Zagadka Kryminalna to gra, w której każdy uczestnik wciela się w wylosowaną przez siebie postać. Można być pokojówką, komendantem, synem hrabiego von Althanna… postaci do wyboru jest wiele, a każda z nich chce nie tylko odnaleźć mordercę, ale ma swój własny, ukryty cel. Kto zabił? Dlaczego? Chodząc po Zamku, badając kolejne pokoje próbujecie trafić na jakiś ślad. A może morderca jest wśród Was…?

Zapraszamy!

Ilość osób: 6-11
Cena: 40 zł/os
Czas: ok 2-2,5 h

Wymagana wcześniejsza rezerwacja telefoniczna – 665 00 00 55 lub 796 00 00 55
Bardzo prosimy o przybycie 15 min przed czasem, w celu wypełnienia formularza oraz krótkiego szkolenia.
Polecamy ciepło się ubrać :)

Powodzenia!

IMGP3305 - próba