Nordic Walking, trekking, jogging

Odkąd w 1997 roku Marko Kantaneva wymyślił Nordic Walking jako formę całorocznego treningu narciarzy biegowych, sport ten zyskuje coraz większą popularność, również u osób, które z narciarstwem nie mają nic wspólnego. Zachwycili się korzyściami zdrowotnymi, łatwością spalania kalorii, a przede wszystkim dostępnością tego sportu.

Nordic Walking, podobnie jak jogging, uprawiać może każdy i wszędzie. Ale co to za przyjemność usprawniać układ oddechowy w mieście pełnym spalin, relaksować się w parku między obcymi ludźmi?

Jeżeli przeszkadzają Ci zatłoczone alejki i odgłos samochodów z pobliskich ulic, mamy dla Ciebie idealną alternatywę! Proponujemy Ci relaks i zbliżenie do natury w jednym z najpiękniejszych krajobrazowo rejonów Polski. Przez wiele kilometrów możesz nie spotkać żywej duszy i poczuć jedność z naturą, która Cię otacza.

A jeśli Twoją pasją jest trekking, to gdzie znajdziejsz tak piękne trasy, jak nie w Kotlinie Kłodzkiej? Przechodzący przez tę krainę Główny Szlak Sudecki ma aż 390km, podczas których zachwyci Cię piękno natury. Spróbuj zdobyć Śnieżnik lub Czarną Górę, a Twój wysiłek będzie nagrodzony zapierającymi dech w piersiach widokami, albo daj się oczarować pejzażami, które zobaczysz z niebieskiego szlaku, który wiedzie grzbietami głównych pasm górskich.

Niezależnie od wybranej formy sportu, zawitaj do nas, będziesz mógł odpocząć na wygodnym łóżku w cichym, uroczym i niebanalnym miejscu, zjeść pyszny posiłek z naszej szlacheckiej kuchni , a przy tym zostaniesz profesjonalnie obsłużony.