Trasy rowerowe

W czasach drożejącego paliwa, większej świadomości ekologicznej i chęci zdrowego życia, rower staje się coraz popularniejszym środkiem transportu. Jednak nie służy on tylko do przemieszczania się z domu do pracy; jazda na rowerze może się wiązać ze zbliżeniem do natury, wyciszeniem, relaksem lub wręcz odwrotnie – sportem ekstramalnym.

Im więcej rowerzystów pojawia się na drogach, tym częściej miłośnicy obcowania z naturą poszukują nowych, nieodkrytych jeszcze miejsc.

Jeżeli szukasz relaksu na dwóch kółkach lub znajdujesz przyjemność w zmęczeniu podczas jazdy po górach, a potem pragniesz zjeść pyszny posiłek, odpocząć na wygodnym łóżku w cichym, uroczym i niebanalnym miejscu – zawitaj w nasze progi!

U nas znajdziesz przytulne pokoje z wygodnymi łóżkami, szlachecką kuchnię i profesjonalną obsługę, a okolica Zamku zapewni Ci rowerowe spełnienie. Rozległość terenów sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie – rodziny z dziećmi, miłośnicy kolarstwa szosowego, przełajowego, górskiego oraz BMX, szczególnie downhillu oraz freeridu.

Niezależnie od tego jaka forma kolarstwa najbardziej Cię satysfakcjonuje, u nas ją odnajdziesz!

Zapraszamy do pobrania poniższych mapek z trasami prowadzącymi z Międzylesia:

petla Stronie-Bystrzyca 79km

petla Szczytna 93km

petla rozanka 17km

petla 33km Rozanka Lesica

Miedzygorze 55km