Dzień Dziecka i Dzień Matki w magicznym Zamku Międzylesie! [25.05.2024]
Dzień Dziecka i Dzień Matki w magicznym Zamku Międzylesie! [25.05.2024]

Dzień Dziecka i Dzień Matki w magicznym Zamku Międzylesie! [25.05.2024]

Zapraszamy serdecznie na wyjątkowe obchody Dnia Dziecka i Dnia Matki, które odbędą się w magicznym Zamku Międzylesie! To będzie dzień pełen radości, zabawy i niezapomnianych wrażeń dla całej rodziny. Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji, które uczynią ten dzień naprawdę wyjątkowym.

Program Wydarzenia – 25 Maja, Dziedziniec Zamku Międzylesie

11:00 – 14:00 – Spacer z alpakami i zabawy na dmuchańcu

Rozpocznijmy dzień od magicznego spaceru z alpakami! Te urocze zwierzęta z pewnością zachwycą najmłodszych uczestników. Dodatkowo, dzieci będą mogły bawić się na dmuchańcu, co zapewni im mnóstwo radości i śmiechu.

14:00 – 17:00 – Foto Budka

Niech ten wyjątkowy dzień pozostanie w pamięci na długo! Od 14:00 do 17:00 zapraszamy do naszej Foto Budki, gdzie będzie można uwiecznić rodzinne chwile. Profesjonalne zdjęcia staną się piękną pamiątką z tego magicznego dnia.

17:30 – Kolacja ze specjalnym menu

Wieczorem, o 17:30, zapraszamy na kolację przygotowaną przez naszego Szefa Kuchni. W specjalnym menu znajdzie się danie główne, deser oraz wybór drinka – alkoholowego lub bezalkoholowego. Cena kolacji wynosi 90 PLN od osoby. To doskonała okazja, by spędzić wspólny czas przy wyśmienitym posiłku w eleganckiej atmosferze.

18:30 – 21:00 – Koncert Arka Korolika

Na zakończenie dnia przygotowaliśmy muzyczną ucztę! O 18:30 rozpocznie się koncert Arka Korolika, który zabierze nas w świat Bluesa, Ragtime’u i Storytellingu. Jego występ potrwa aż do 21:00, zapewniając wyjątkowe doznania muzyczne dla wszystkich uczestników.

Dodatkowe Atrakcje

Wyjątkowe upominki

Każdy uczestnik naszego wydarzenia otrzyma wyjątkowy upominek – ręcznie robioną czekoladową pralinę od naszego Szefa Kuchni. To słodkie zakończenie pełnego radości dnia.

Rezerwacja Miejsc

Wstęp na wydarzenie jest wolny, jednak liczba miejsc jest ograniczona, dlatego konieczna jest wcześniejsza rezerwacja. Zapewnij sobie i swojej rodzinie miejsce na tym wyjątkowym święcie, dzwoniąc pod numer: 665 000 055.

Dołącz do nas na obchody Dnia Dziecka i Dnia Matki w Zamku Międzylesie i sprawmy, by ten dzień był pełen radości i niezapomnianych wrażeń dla całej rodziny! Czekają na Was magiczne chwile w towarzystwie alpak, mnóstwo zabawy, pyszne jedzenie i niezapomniane doznania muzyczne. Nie przegap tej wyjątkowej okazji – rezerwuj miejsca już dziś!

Translate »