Koncert BZARNIKA na Ścianie [6 lipca 2024]
Koncert BZARNIKA na Ścianie [6 lipca 2024]

Koncert BZARNIKA na Ścianie [6 lipca 2024]

Koncert na Ścianie to niezwykłe show, którego sceną stają się ściany dowolnego obiektu. Muzycy zabezpieczeni alpinistycznymi linami stojąc na niej wbrew prawom grawitacji – niczym na pionowej scenie – wykonują arcyniebezpieczny, pełnowymiarowy, dwugodzinny koncert.

Koncert BZARNIKA na Ścianie

Kiedy: 6 lipca 2024 r. godz. 21:00

Miejsce: Dziedziniec Zamku w Międzylesiu

Bilety: 30,00 zł w przedsprzedaży do 5 lipca

W dniu koncertu 40,00 zł

Rezerwacja: tel. 608 376 358

Bilety do nabycia w kasie Zamku

 

Twórcą i pomysłodawcą Koncertu na Ścianie jest Ryszard Bazarnik.

Koncert na Ścianie to muzyka inspirowana jest tradycją Afryki, Jamajki, Karaibów, Andaluzji i Bliskiego Wschodu. Kolorowe stroje, śpiewne melodie, gorące tropikalne rytmy i niepowtarzalne show przenoszą świadków zdarzenia w baśniowy świat radości i zabawy rodem z tak popularnej dziś dziecięcej magiolubnej literatury.

Koncert na Ścianie jest jedynym tego typu projektem na świecie.

Dorobek Koncertu na Ścianie to ponad 250 koncertów w Polsce, Niemczech, Rumunii, w poszczególnych Emiratach Arabskich. Sceną dla koncertu stało się wiele cennych(kilkanaście obiektów wliczonych do Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO) budynków.

Największe wydarzenia to m. in. udział Koncertu na Ścianie w głównych obchodach 35-lecia niepodległości Emiratów Arabskich w Abu Dhabi, wykonanie 82 Koncertów na Ścianie podczas poszczególnych festiwalach(główne to największe festiwale w regionie Zatoki Perskiej- Global Village Festival i Dubai Shopping Festival) w Zjedn. Emiratach Arabskich.

Koncert na ścianie

Translate »