Odkrywanie tajemnic Zamku w Halloween

Halloween 2014

 

Zamek Międzylesie ma prawie 700 lat. Wybudowany w połowie XIV w. na pewno gościł niejednego wampira, a w jego murach błąkają się podobno udręczone dusze. Być może w Halloween niektóre z nich się nam ukażą…?

 

Serdecznie zapraszamy 31.10 na nocne odkrywanie tajemnic Zamku Międzylesie. Nie będzie to łatwe –dostępu do nich broni Pani tego zamku, księżna Glubosz, która, jak głoszą podania, zamknięta za niewierność w Czarnej Wieży spłonęła w pożarze, a jej ciało nigdy nie zostało odnalezione. Ponoć nadal mieszka w Zamku. To podobno ona daje znaki (dymy i światełka), które mogą zwieść wędrowców z obranej ścieżki. Dziwne odgłosy potrafią zmrozić krew w żyłach nawet najodważniejszym…

Jeśli dotrzymacie towarzystwa naszemu klucznikowi w nocnym obchodzie komnat i korytarzy oraz będziecie umieli skupić się na jego opowieściach i będziecie uważnie obserwowali wszystko po drodze, będziecie mieli szansę na wygranie nagrody, którą otrzyma zwycięzca testu kończącego wyprawę. Nagrodą będzie kolacja z lampką wina dla dwóch osób!

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Start: 31.10 godzina 19.00

Cena od osoby: 40 zł

Uwaga! Żeby wydarzenie doszło do skutku, musi się zebrać grupa min. 4 osób.